Ceník

Náklady a jejich užitek

Výši vynaložených prostředků na jeden tréninkový den určuje  sjednaný rozsah výcviku. Pro váš přehled lze orientačně určit náklady pro skupinu 10 osob při tréninku bezpečné jízdy. Při používání pěti  vlastních vozidel, ve kterých se střídají dva řidiči, se dá počítat přibližně se  třiceti  tisíci korunami. Tato suma může být  na první pohled vysoká, je to však investice, která se  časem vyplatí. Tento trénink vede k tomu, že řidič je lépe připraven, a často může v kritických situacích nehodě  předejít nebo její následky zmírnit. Přičteme-li ještě  prostředky, které nemusí být vynaloženy na likvidaci události, máme další důvod pro trénink našich zaměstnanců.

Mnozí z  účastníků tréninku,  kteří nebyli před prvním základním kursem příliš přesvědčeni o užitečnosti, se po získání prvního certifikátu sami přihlašovali k dalšímu a  náročnějšímu tréninku.

Detailní rozpis cen najdete v ceníku. Ceny jsou orientační. Přesné ceny určuje společnost Sachsenring Gmbh. Rádi Vám přesnou kalkulaci na vyžádání zašleme.

 

Ceník bezpečné jízdy

Ceník sportovní jízdy