O nás

O nas - 2

ASIC s r.o. je v České republice  vaším partnerem pro sjednání výcviku na Sachsenringu v Německu. Naše firma garantuje ceny, které platí v Německu při vlastní indivuduální objednávce, neúčtujeme žádné jiné poplatky a režijní přirážky. Ve spolupráci se Sachsenring GmbH jsme schopni připravit a zorganizovat kompletní výcvikový den vaší  firmy.
Přesvědčte se sami o tom,  že služby, které nabízí  Sachsenring GmbH ve svém velkoryse zařízeném areálu  jsou na vysoké úrovni.  Společné tréninky vašich zaměstnaců přinášejí prospěch i vaší firmě.

o nas - 3

 

Pracovní týmy se stmelují a dobře spolupracují  na společných úkolech. Ne vždy je pro tento účel  nutno pořádat firemní večírky. Jediný  den dobrodružství na okruhu Sachsenring přinese všem zážitky, které pozitivně ovlivní  atmosféru a vztahy na pracovišti.

ASIC s r.o. poskytuje kompletní služby při objednávce výcviku  řízení všech osobních aut a off road automobilů a motocyklů, které pronajímá Sachsenring GmbH, nebo kooperující firmy.  Sdělte nám své požadavky a představy.

Sachsenring – alfa i omega dobrého řidiče.

Plánek trati Sachsenring

o nas - 1