Sachsenring pro všechny

sachsenring - 1

Sachsenring GmbH poskytuje služby velkým kamiónovým přepravcům, podnikům které se zabývají hromadnou přepravou osob, řidičům těžkých nákladních aut, případně malým transportním firmám.

Velmi atraktivní je výcvik motocyklistů.  Motokluby a výrobci některých  známých značek zde každoročně  pořádají hromadný trénink pro své členy.

V nabídce je i program jízdy zaměřený na  řízení v  úsporném režimu, kdy lze ušetřit více, než jeden litr pohonných hmot na sto kilometrů. Tento program využívají často senioři, pro které je rovněž vypracována metodika tréninku.

Služby Centra tréninku bezpečné jízdy Sachsenring GmbH využívají rovněž složky záchranné služby, hasiči a další. Speciální výcvik absolvují i vybrané složky pověřené plněním úkolů při ochraně bezpečnosti občanů.

sachsenring - 2

Dobře připraven, nikdy překvapen.

Pro řidiče z povolání, kteří jezdí nákladními vozidly pravidelně do Německa lze sjednat školení a trénink, který je speciálně  komponován pro kamiónovou dopravu.  Jeho obsahem jsou  informace a návody k  chování při  policejních kontrolách. Jak se chovat, aby kontrola proběhla hladce a bez zbytečných komplikací. Jak připravit vůz, aby nevzbuzoval pozornost silničních kontrol.

Samozřejmě zde není možné garantovat, že se kontroly řidičům  vyhnou, nezískají zde ani návod k nějakému uplácení, ale mohou získat řadu informací, jak si nezpůsobit zbytečné problémy. I tento  kurs je možné si objednat naším prostřednictvím.

 sachsenring - 3 Sachsenring - 4