Zábava i napětí

zabava -1

Pobyt ve výcvikovém centru Sachsenring nabízí také prožití řady adrenalinových situací. Účastníci mohou v roli  spolujezdce zažít napínavý  průjezd  trati  v závodním drift Taxi  BMW, kdy se vozidlo pohybuje v mezní rychlosti téměř bez přerušení ve smyku.

Pro zkušené certifikované řidiče jsou k  dispozici  také speciální vozidla pro okruhy Renault a Mitsubishi,  ve kterých mohou pokročilí řidiči usednout za volant a vydat se na okruh.

Vyzkoušejte si závodní atmosféru a zkuste pilotovat jednu z našich šesti závodních formulí. Náš profesionální pilot v pojede ve svém voze před Vámi a ukáže Vám ideální stopu a efektivní najetí do zatáček. Potřebné vybavení helmu, oblek, boty dostanete od nás.

zabava - 3

Pilot musí splňovat všechny následující podmínky, věk 18 let, platný řidičský průkaz, max.výška 185 cm a max. Váha 100 kg. Závodní formule mají obsah 1000 ccm, 105 PS a váží 385 kg.

Další možností je zazávodit si v kryté hale na jedné z našich 8 moderních motokár s motorem Honda o výkonu 6 PS. Pro děti starší 6 let a s minimální výškou 130cm jsou připravena dětská vozítka. Pro skupiny vytvoříme speciální program včetně závodní atmosféry.

 

 

zabava - 2 zabava - 4